Lecznica weterynaryjna – Kadra

02Dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz nowoczesnemu wyposażeniu naszego gabinetu weterynaryjnego, świadczymy kompleksowe usługi weterynaryjne na najwyższym poziomie. Prowadząc naszą praktykę weterynaryjną specjalizujemy się w leczeniu psów i kotów (m.in. leczeniu dysplazji i spondylozy), a także pielęgnacji psów i kastracji oraz sterylizacji zwierząt.

Dr Mirosław Rak, absolwent Wydziału Weterynaryjnego Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie i specjalista chorób psów i kotów. W lecznicy zajmuje się głównie chirurgią, ortopedią i neurologią. Prywatnie doktor jest żeglarzem i motocyklistą, uprawia narciarstwo i piłkę nożną. Przyjaciele to Beret, kot syberyjski (2005 rok) i pies Tosia, mix schroniskowy (2006 roku).

 

Dr Justyna Konefał ukończyła Wydział Weterynaryjny Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, jest specjalistką chirurgii zwierząt. Pasją zawodową doktor Justyny oprócz chirurgii jest interna z endokrynologią. Poza pracą zajmuje się kynologią w czym pomaga jej pies Ozzy (pudel królewski – 2005 rok), wielokrotnie zwyciężając na wystawach krajowych i zagranicznych. Najlepszym relaksem są spacery po lesie z Ozzym i aparatem fotograficznym.

Dr Dominika Tura jest absolwentką Wydziału Weterynaryjnego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Główne zainteresowania zawodowe doktor Dominiki to diagnostyka obrazowa i laboratoryjna. Jest specjalistką chorób psów i kotów. Prywatnie opiekuje się psem Mrówka (Cavalier King Charles – 2011 rok).

Hania Rak dyplomowany mistrz groomerski, specjalista II stopnia pielęgnacji psów. Strzyżeniem i pielęgnacją psów i kotów zajmuje się od VI 2004 roku, a od X 2013 roku po uzyskaniu odpowiednich uprawnień prowadzi kursy strzyżenia psów przygotowujące do pracy w gabinecie groomerskim lub samodzielnego prowadzenia gabinetu. Uwielbia spacery z psem Rafą (mix owczarka niemieckiego – 2004 rok) i Tosią. Odpoczywa przy ćwiczeniach jogi.