Lecznica weterynaryjna – Kadra

02Dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz nowoczesnemu wyposażeniu naszego gabinetu weterynaryjnego, świadczymy kompleksowe usługi weterynaryjne na najwyższym poziomie. Prowadząc naszą praktykę weterynaryjną specjalizujemy się w leczeniu psów i kotów (m.in. leczeniu dysplazji i spondylozy), a także pielęgnacji psów i kastracji oraz sterylizacji zwierząt. Specjalizujemy się również w profilaktyce, doradztwie hodowli i leczeniu zwierząt nieudomowionych. Oferujemy opiekę medyczną zajęczakom, gryzoniom, jeżom, ptakom ozdobnym, gadom, płazom, rybom akwariowym i innym zwierzętom nieudomowionym

Dr Mirosław Rak, absolwent Wydziału Weterynaryjnego Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie i jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt (PSLWMZ). W lecznicy zajmuje się głównie chirurgią, ortopedią i neurologią. Prywatnie doktor jest żeglarzem i motocyklistą, uprawia narciarstwo i piłkę nożną. Przyjaciele to Beret, kot syberyjski (2005 rok) i pies Tosia, mix schroniskowy (2006 roku).

Dr Martyn Mączyński ukończył Wydział Weterynaryjny Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i jest specjalistą chorób zwierząt nieudomowionych. Jest w trakcie trzyletniej specjalizacji chirurgii weterynaryjnej i w trakcie specjalizacji chorób drobiu i ptaków ozdobnych. Pasją zawodową dr-a Martyna oprócz zwierząt egzotycznych i chirurgii jest interna z endokrynologią. W domu opiekuje się królikiem i dwoma psami. Interesuje się terrarystyką, ptakami egzotycznymi, historią Polski i grami planszowymi.

Hania Rak dyplomowany mistrz groomerski, specjalista II stopnia pielęgnacji psów. Strzyżeniem i pielęgnacją psów i kotów zajmuje się od VI 2004 roku, a od X 2013 roku po uzyskaniu odpowiednich uprawnień prowadzi kursy strzyżenia psów przygotowujące do pracy w gabinecie groomerskim lub samodzielnego prowadzenia gabinetu. Uwielbia spacery z psem Wantą (mix owczarka niemieckiego – 2019 rok) i Tosią. Odpoczywa przy ćwiczeniach jogi.